Galeria AdPrimumArt powstała z połączenia doświadczenia, pasji do sztuki oraz chęci dzielenia się nimi w sposób dla wszystkich osiągalny.
Działamy na rynku sztuki od kilkudziesięciu lat. Przez cały ten okres zgłębialiśmy i gromadziliśmy niezbędną wiedzę, by móc przedstawiać sztukę w sposób rzetelny, profesjonalny i przstępny zarówno dla tych, którzy dzielą nasza pasję jak i tych, którzy pasję tę dopiero w sobie odkrywają.
Funkcjonowanie Galerii opieramy – oprócz doswiadczenia i pasji do sztuki - na opiniach ekspertów uwiarygodniających pochodzenie i oryginalność sprzedawanych przedmiotów.                                                  

Ponadto, współpracujemy z muzeami i domami aukcyjnymi w kraju i za granicą. Sami od ponad 20 lat posiadamy Koncesję na obrót dobrami kultury powstałymi przed dniem 9 maja 1945 r. z dziedzin: malarstwo, rzeźba, grafika, medalierstwo, sztuka użytkowa, numizmatyka i rzemiosło artystyczne. Specjalizujemy się również w ekspertyzach, doradztwie, pracach konserwatorskich czy określaniu warunków przechowywania dóbr kultury.

OFERTA

Kierujemy do Państwa ofertę obrazów sztuki dawnej, współczesnej i najnowszej, o różnej tematyce i technice wykonania. Dobieramy w szczególności takie pozycje, które swoją treścią oraz warsztatem najlepiej charakteryzują epokę i kulturę, z której się wywodzą. Posiadamy w ofercie zarówno artystów wybitnych i obrazy z najlepszych lat ich twórczości, jak i artystów niezwykle zdolnych i obiecujących.                                  

Wiele pozycji z naszej oferty to obiekty muzealne, eksponowane na wystawach i aukcjach w wielu europejskich galeriach i domach aukcyjnych. Zapewniamy, że wszystkie przedmioty zachowane są w stanie bardzo dobrym i po niezbędnych pracach konserwatorskich.                                                          

Oprawy dobieramy w sposób niezwykle staranny, podkreślający wyjątkowość i charakter prezentowanych w nich obrazów, a tym samym wnętrz, w których będą eksponowane.
Posiadamy również wyjątkowe propozycje dla miłośników sztuki użytkowej. Oferujemy piękne zestawy porcelany, wyjątkowe wyroby ze srebra i innych metali, ceramikę, rzemiosło artystyczne oraz inne przedmioty nadające elegancki charakter wnętrzom mieszkalnym oraz biurowym. Mamy nadzieję, że wśród naszych przedmiotów znajdziecie Państwo takie, które posiadane lub podarowane dadzą radość oraz wypełnią codzienność w sposób ważny i szczególny.
Na stronie głównej znajdziecie Państwo wybrane pozycje z całej oferty oraz wyróżnione przedmioty uznane przez nas za wyjątkowo rzadkie i szczególnie interesujące. W ofercie głównej wyróżniliśmy kategorie Malarstwo oraz Sztuka użytkowa. Dodatkowo stworzyliśmy dla Państwa usługę MARSZAND, dzięki której będziecie mieli Państwo możliwość zgłoszenia przedmiotu do sprzedaży za pośrednictwem naszej Galerii.

Zapraszamy również do współpracy Muzea, którym zapewniamy REALIZACJĘ PRAWA PIERWSZEŃSTWA PRZY NABYWANIU ZABYTKÓW RUCHOMYCH.

WYDARZENIA

Pragniemy również zwrócić Państwa uwagę na wydarzenia ze sztuką bezpośrednio związane. Znajdziecie tu Państwo najważniejsze i szczególnie interesujące informacje na temat wystaw, zbliżających się ważniejszych aukcji, czy też kalendarium opisujące znaczące dla sztuki wydarzenia. Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszego bloga.

KONTAKT

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do kontaktu za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie pytania w sposób najbardziej wyczerpujący.                         

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy również specjalny SHOWROOM w siedzibie naszej firmy, w którym możemy zaprezentować interesujący Państwa przedmiot.

 

Wydarzenia

O nas

Galeria Ad Primum Art powstała z połączenia doświadczenia, pasji do sztuki oraz chęci dzielenia się nimi w sposób dla wszystkich osiągalny.

Community